אסלות מונובלוק | נואבה קאסה דיזיין | חנות פרזול באשדוד
קטגוריות מוצרים
תפריט

אסלות מונובלוק

למרות שישנן אסלות תלויות מעוצבות, בצבעים ובסגנונות, אסלות מונובלוק נפוצות מאד ונמצאות בחדרי שירותים רבים בבתים, מוסדות וכדומה.

אסלות מונובלוק, קיימות בשוק הסניטריה מאז עידן ועידנים והן בהחלט כאן להישאר עוד שנים רבות, בזכות עלות וקלות התפעול, שכן, אסלות מונובלוק, פחות יקרות מאלו המעוצבות/ תלויות למיניהן, מה גם, שישנו קושי בתחזוקת מיכלי ההדחה הסמויים מול אלו של המונובלוק, הנגישים יותר.

 

מהן אסלות מונובלוק?

אסלות מונובלוק, הן אסלות המותקנות על הרצפה, כאשר מיכל ההדחה צמוד לאסלה ואינו מוסתר בקיר כפי שנראה באסלות תלויות, או כפי שנראה, באסלת ה- P אשר מעליה מותקן מיכל הדחה מפלסטיק.

אסלות מונובלוק, נחשבות פופולריות ומועדפות, בכל הקשור לקלות הטיפול בהחלפת מנגנון כלשהו, או חלק אחר, כמו גם, המחיר הזול של אסלת מונובלוק, מול זו התלויה, וגם בעניין העיצוב- הניאגרה של האסלה, עשויה חרס ויושבת ע"ג האסלה, באופן כזה שניתן לחשוב שזו יחידה אחת שלמה.

למרות שהן מונחות על הרצפה ולא תלויות, אסלות מונובלוק מגיעות במגוון דגמים וגדלים, כמו למשל- אסלות סטנדרטיות, אסלות קטנות יותר לשימוש בגני הילדים/ בתי ספר, אסלות גדולות וכמובן, אסלות לנכים/ בעלי מוגבלויות.

הצבעים המיוצרים לאסלות מונובלוק, הם לבן או פרגמון. אך ישנם גם צבעים נוספים המיוצרים בהתאמה אישית עפ"י בקשת הלקוח.

היכן כדאי לרכוש אסלות מונובלוק?

חנויות סניטריה רבות מציעות את מרכולתן, אך אצלנו בנואבה קאסה, תקבלו בדיוק את מה שאתם מחפשים ואפילו מבלי לצאת מהבית, שכן את המוצרים שלנו ניתן לרכוש גם באולם התצוגה שלנו באשדוד וגם דרך אתר הבית שלנו, כאן. לפניכם כמה דגמים של אסלות מונובלוק אותם אנו משווקים ללקוחותינו:

אסלת מונובלוק דגם ליאן:

  • מנגנון פנאומטי דו כמותי.
  • שטיפה היקפית.
    מושב הידראולי.

אסלת מונובלוק דגם אור:

  • מנגנון פנאומטי דו כמותי.
  • שטיפה היקפית.
  • מושב הידראולי.

ליד תמונת המוצר באתר, תוכלו לראות את המחיר, כמו גם מוצרים משלימים נוספים לבחירתכם.

נואבה קאסה- לחדר רחצה מושלם!

על מנת להעניק ללקוחותינו, חווית קנייה מושלמת, אתם מוזמנים לתור באתר ולבחון את שלל המוצרים הסניטריים הנפלאים שלנו, לקבלת חדר אמבטיה מהחלומות.

אנו משווקים את המוצרים של החברות המובילות בתחום הסניטריה ומתחייבים על איכות המוצרים ואיכות השירות.

הזמינו כעת!

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

נואבה קאסה.

 

 

0 0